LEAL GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ

kaliteli ve güvenilir hizmet, şimdi tam zamanında!..

Gümrük Hizmetleri (İthalat, İhracat ve Danışmanlık), Lojistik Depolama Hizmetleri, Yurtiçi ve Yurtdışı Nakliyat Hizmetleri

LEAL GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD. ŞTİ.

1970 yılından bu yana sektörün içinde olup, çağın ilerisindeki hamleleriyle fark yaratan firmamız, 1991 yılında kurumsallaşmaya giderek, Leal Gümrük Müşavirliği ünvanı ile, sektörün liderlerinden olmayı başarmıştır. Yenilikçi ve dört dörtlük kalite anlayışı çerçevesinde günden güne gelişen firmamız; konusunda uzman müşteri danışmanları, gümrük müşaviri ve gümrük müşavir yardımcısı yetki belgesi sahibi personeli ile müşteri memnuniyetini odak noktasında tutarak, çözüm ortaklıklarıyla birlikte geniş bir yelpazede hizmetlerine devam etmektedir.

Merkezi İstanbul olmak üzere İzmit - Dilovası, İzmit - Derince, İstanbul T.H.Y. Ek Binası Yeşilköy ve Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde, şube ve irtibat büroları ile de hizmet ağını genişleten Leal Gümrük Müşavirliği; her geçen gün işlem hacmini büyülterek iç ve dış ticaret, lojistik, depolama, nakliyat ve tedarik zinciri gibi hizmetlerin dahil olduğu kapsamlı müşteri hizmet politikasıyla da sektörün öncülerinden olmayı başarmıştır.

Leal Gümrük Müşavirliği müşteri odaklı, çağdaş ve güncel kalite standartları çercevesinde hizmet üretmek üzere ISO1002, ISO27001, ISO9001 belgeleri ile kalitesini de tescilleyerek, taahhütlerine uygun, beklentileri karşılayan, tavsiye ve yönlendirmeleriyle yeni iş sahalarının oluşmasına ve gelişmesine destek olan, sürekli değişen ve yenilenen mevzuatlar için yerli ve uluslararası müşterilerine hızlı, güncel, teknolojik yapıya uygun hizmet sunmaktadır…

Leal Gümrük Müşavirliği, hizmetlerini sunarken yasalara uygun, insana ve doğaya saygılı bir şekilde davranmayı ilke edinmiş olup, tüm personeline de mesleki ve kişisel güncel kalite gelişim eğitimlerini vermektedir.

Leal Gümrük Müşavirliği, hızlı ve güvenilir şekilde sonuca ulaşması, kaliteyi ve hizmeti tek hedef seçmesi, dürüstlük ilkelerine bağlılığı ve geniş müşteri portföyüne net çözümler sunmasıyla, fark yaratan hizmet anlayışıyla, aktif ekip çalışmasıyla, hizmet ağısını daha da genişleterek, kalite çıtasını yükseltmektedir.

ŞİRKET PROFİLİMİZ

Müşterilerimiz ile kuracağımız uzun süreli ilişkinin ancak karşılıklı güven ortamında oluşabileceğini düşünüyoruz. Bu nedenle tüm işlerimizde dürüstlük ve şeffaflığı ana politikamız olarak benimsiyoruz.

Çalışanlarımızın müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmeleri için gerekli şartların sağlanmasının sorumluluğu ile hareket ediyoruz. Bu neden ile en büyük yatırımımızı çalışanlarımıza, onların gelişimlerine yapıyoruz.

Çevre bilinci ve sosyal sorumluluk anlayışı ve yasalara göre hareket ederek müşterilerimize yüksek standartlarda sürdürülebilir bir hizmet sunmak için birikim ve tecrübelerimizle birlikte çağdaş bilgi ve teknolojiyi değişim ve gelişim standartlarını sağlayarak çalışıyoruz.

MİSYONUMUZ

Her türlü eğitim ve teknolojik destek ihtiyaçlarını karşılamış çalışanlarımızla müşterimizin hizmet ihtiyacını güven içerisinde sağlayarak dinamik ve çözüm odaklı anlayış ile sektöre yön vermek.

VİZYONUMUZ

Çağdaş ve modern hizmet anlayışı ile müşterilerini hedeflerine zamanında ulaştırmak; Sürekli gelişim odaklı bilgi ve değer üreten şirket olup, sektörün belirleyicisi ve uluslararası ticaretin gelişmesine katkı sağlayan global anlamda ulusal şirket olmak.

ŞİRKET İLKELERİMİZ

 • İşimizi kanun, tüzük, kararname, yönetmelik, tebliğ, genelge, talimat ve sirkülerde yazılı olan kurallara uygun olarak yapmak,
 • Hatayı olgunlukla kabul edip bir daha yaşanmaması için önlemler almak,
 • Daima performansımızın ve davranışlarımızın en iyisini sergilemek,
 • Bilgilerimizi, mesleğimizin ve işimizin korunması ve gelişimi için güncelleyip paylaşmak,
 • Toplum ve çevre çıkarlarını her zaman gözetmek
 • Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve çalışanlarımızın mükemmelliğinekatkıda bulunmaktır.

İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

Amaç: çalışanlarımızın sağlıklı ve güvenli şartların sağlandığı bir işyerinde çalışmalarını sağlamaktır.

Her aşamada oluşabilecek tehlikeleri oluşmadan önleyen bir İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi ile Bu sistemin temel felsefesi "Sürekli İyileştirmeye" dayalıdır.Sunduğumuz Lojistik hizmetlerdeki en alt düzeydeki faaliyetten, en üst düzeydeki bütün ileriye dönük planlama, uygulama çalışmalarımız bu anlayışa göre düzenlenmiştir.

Çalışanlarımız bizim en büyük varlığımızdır. Onların gerekli yetkinliklerini kazanmalarını sağlar ve gönüllü katılımcı olmalarını özendiririz.

Leal Gümrük Müşavirliği olarak ana hedefimiz; topluma ve çevreye saygılı bir ortamda, yeniliğe açık ve üst düzeyde sektörel bilgisi ve tecrübesi ile kurumsallaşmış güvenli bir yapıyla, zamanında, hatasız ve uluslararası standartta sektörde lider olarak yer almasıdır.İNSAN KAYNAKLARI

Yeniliklere ve değişimlere açık, kendisini ve işini geliştirmeyi hedefleyen, başarının tesadüf olmadığına inanan insan gücüne sahip olmaktır.

Leal Gümrük Müşavirliğinde;

 • Samimi, sürekli gelişime açık, paylaşımcı çalışanlar katmak,
 • Çalışanlarımızın potansiyellerini en üst seviyelerde kullanmalarını mümkün kılmak,
 • Eğitim ve gelişimi sürekli kılmak,
 • Takım ruhunu arttırmak, kişi ve takım performansını şirket performansımızla birleştirmek  şirketimizin ve sektörün gelecekteki yöneticilerini yetiştirmek,
 • İç müşterimiz olan çalışanlarımızın memnuniyetini yükseltmek,

Öncelikli hedeflerimizdendir.


BİLGİ GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

 • Müşterilerimizin bilgilerinin gizliliğini ve bütünlüğünü sağlamak
 • Sahip olunan bilginin değerine uygun şekilde fiziki ve mantıksal güvenlik önlemleri almak
 • Bilgiye erişimi kontrol etmek için, gerekli önemleri almak yetkisiz erişimi engellemek
 • Yazılım geliştirilirken güvenlik ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmak
 • Virüs ve benzeri siber saldırılara karşı bilgi varlıklarını korumak
 • Bilgi güvenliği olaylarına karşı bir müdahale süreci geliştirmek
 • Çalışanlarına bilgi güvenliği eğitimleri vermek ve farkındalığını artırmak